Jesteś tutaj: WIEDZA 02 Uzupełnianie kolagenu

02 Uzupełnianie kolagenu

Na długo przed nadaniem mu nazwy kolagen był częścią diety naszych przodków. W rzeczywistości spożywali go naturalnie więcej niż wielu z nas dzisiaj, ponieważ chętnie używali tych części zwierzęcia, które zawierają najwięcej kolagenu, takich jak skóra, chrząstki i kości. Dzisiejsze przykłady produktów bogatych w kolagen to galaretka (galaretka w pasztecie en croûte) z Francji, placek wieprzowy z Wielkiej Brytanii i Tonkotsu Ramen (zupa z makaronem na bazie bulionu z kości wieprzowych) z Japonii.PEPTYDY KOLAGENOWE, MUSI PALEO! W diecie Paleo kolagen uważany jest za ważny produkt spożywczy. Fani Paleo podkreślają, że nasi przodkowie jedli znacznie więcej kolagenu niż my, ponieważ częściej niż my konsumowali skórę, chrząstki i kości zwierząt.

Suplementowanie kolagenu

Peptanowe peptydy kolagenowe są czystym i bioaktywnym białkiem, pochodzącym w 100% z naturalnego źródła i wolnym od jakichkolwiek skutków ubocznych. Ich korzyści zdrowotne dla mobilności i piękna skóry są poparte opublikowanymi badaniami naukowymi. Wskazania z modeli przedklinicznych sugerują, że Peptan pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Peptan jest więc holistycznym rozwiązaniem dla utrzymania zdrowia układu mięśniowo-szkieletowego, a także wsparcia piękna skóry. 

3 najlepsze sposoby dodawania peptydów kolagenu do Twojej diety:

Coraz więcej mężczyzn i kobiet na całym świecie i w każdym wieku znajduje sposoby na włączenie peptydów kolagenowych do swojej diety, aby czerpać korzyści z ich wyjątkowych korzyści zdrowotnych i wspierać aktywny, zdrowy styl życia. Oto trzy sposoby, którymi możesz się kierować:

01

Znajdź przepis kulinarny, który lubisz. Jeśli znajdziesz smaczny przepis, który zawiera peptydy kolagenowe, będziesz na dobrej drodze. 

02

Znajdź swój idealny produkt. Korzystaj z gotowego produktu zawierającego peptydy kolagenowe, który pasuje do Twojego stylu życia - to pewny sposób na uzyskanie stałej i powtarzalnej dawki. 

03

Dodaj go do swojej codziennej rutyny. Włączając go do swojej rutyny, możesz mieć stałą porcję peptydów kolagenowych, upewniając się, że masz ich wystarczająco dużo, aby cieszyć się korzyściami zdrowotnymi.

Jaka jest częstotliwość, kiedy najlepiej spożywać Peptan i kiedy zacząć? 

Peptanowe peptydy kolagenowe są czystym białkiem i mogą być spożywane o każdej porze dnia.

W oparciu o badania, efekty zdrowotne są obserwowane przy codziennym przyjmowaniu Peptanu, dlatego zalecane jest przyjmowanie go codziennie, aby zapewnić skuteczność Peptanu.

Peptan to rodzaj żywności działającej zapobiegawczo, którą należy przyjmować tak wcześnie, jak to możliwe, w przypadku grup bardziej podatnych na choroby stawów i kości, takich jak starzejący się konsumenci i sportowcy. Peptan to również skuteczne rozwiązanie w zapobieganiu i przeciwdziałaniu procesowi starzenia się skóry. Peptan nie jest jednak przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.

Peptydy kolagenowe są "must have" w diecie PALEO

W diecie Paleo kolagen uważany jest za ważny produkt spożywczy. Fani Paleo podkreślają, że nasi przodkowie jedli znacznie więcej kolagenu niż my, ponieważ częściej niż my konsumowali skórę, chrząstki i kości zwierząt.